Svježe vijesti:

VLASNIK HOTELA "MILENIJUM U LUKAVCU USTUPIO PROSTORIJE HOTELA ZA POTREBE EVENTUALNOG KARANTINE I POTREBE KRIZNOG ŠTABA DOMA ZDRAVLJA
Danas je u prostorijama JZU DZ LUKAVAC obavljen razgovor izmedju predstavnika kriznog štaba naše Ustanove i našeg uvaženog ugostitelja i sugradjanina gospodina Almira Bilalića, inače vlasnika Hotela Milenium na njegovu ličnu inicijativu. 

Razgovaralo se na temu stavljanja Hotela Milenium na raspolaganje kriznom štabu JZU DZ LUKAVAC samim time i svim građanima naše Općine za potrebe karantina u slučaju eskalacije pandemije Corona virusa na području naše Općine. 

Uvaženi gospodin Bilalić je bez pogovora pristao da ustupi sve svoje kapacitete cjelokupnog objekta Hotela Milenium kriznom štabu naše Ustanove, bez ikakve naknade i bez ikakvog interesa.

 Krizni štab naše Ustanove na čelu sa v. d. direktorom dr Nedimom Kurtićem je neizmjerno zahvalan gospodinu Bilaliću na jednom ovakvom ljudskom i  humanom gestu, istaknuto je na facebook stranici Dom zdravlja Lukavac.

LTK-INFO.COM