U sportskoj dvorani u Lukavca biti će održano takmičenje vještine Kung fu wu shu
Poštovani ljubitelji sporta i borilačkih vještina 29.12.2019.godine sa početkom u 10:00 sati u sportskoj dvorani grada Lukavca biti će održano takmičenje vještine Kung fu wu shu. Takmičenju će pristupiti učenici klubova sa naših područja iz domena wu shu, wing tchun formi, rada sa oružjem te rada na drvenoj lutki u želji da prikažu svoj trud i zalaganje te promovišu našu vještinu u njezinom pravom svjetlu.
Domaćin takmičenja ove godine biti će expert majstor 2.toan te majstor vještine wing tchun Muhidin Ibričić.
Takmičenje će svojim prisustvom uveličati Kung fu wu shu ekspert si-kung si-jo 11. toan te prvi profesor i doktor kineske tibetanske medicine i svjetski promoter -generalni inspektor Smajo Serhatlić sa mnogo drugim majstorima borilačkih vještina sa balkana .
Ovim putem pozivamo sve građane da nas posjete i podrže naše učenike koji su skupili hrabrosti, izdvojili svoje vrijeme i uložili svoj trud kako bi nam približili drevnu kinesku vještinu. Želimo im mnogo sreće i dobre rezultate.