Svježe vijesti:

Puštene u prodaju polusezonske ulaznice FK Radničkog


Pauza između dvije takmičarske sezone i u Drugoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine grupa Sjever polako se privodi kraju.Pripreme fudbalera su završene, a za vikend nas već očekuju prvi ligaški susreti. U prvom kolu na Jošiku, FK Radnički dočekuje novog drugoligaša ekipu Orahovica 74.

očetkom sedmice su iz FK Radnički obavijestili sve svoje navijače da su u prodaju puštene polusezonske ulaznice po cijeni od 20 KM, a iste se mogu kupiti u prostorijama kluba ili pozivom na broj 061 749 835 (Mirzet Karić, sekretar).

“Ovim putem pozivamo sve naše navijače, simpatizere, ali i sugrađane da na ovaj način iskažu podršku našem klubu, ali i našem radu i borbi za bolji Radnički. Napominjemo da kupljenom, polusezonskom ili pojedinačnom kartom, direktno pomažete rad našeg kluba i na taj način postajete dio naše borbe za stabilnost FK Radnički.” – poručili su iz FK Radnički.

17.august, 17:30, stadion Jošik
FK Radnički Lukavac – NK Orahovica 74

sodalive.ba