Svježe vijesti:

KK "SENSEI" u posjeti malom Farisu !!! Faris zbog određene vrste leukemije uskoro treba putovati za Istambul na dalje pretrage


Dana:17.02.2018.god. takmičari našeg kluba na federalnom prvenstvu ostvarili su odličan uspjeh, 2 zlatne i 1 bronzanu medalju, ali još jedan veliki i veći uspjeh istog dana postigli su članovi i simpatizeri našeg kluba te uspješno okončali malu humanitarnu akciju.

Naime, nedavno je Sekcija našeg kluba u Poljicu pokrenula humanitarnu akciju za Brigić Farisa, dječaka iz Tulovica, općina Banovići. On ima jednu vrstu leukemije, pa treba ubrzo da putuje za Istambul na dodatne pretrage a zatim liječenje. Za kratko vrijeme članovi i simpatizeri našeg kluba sakupili 310 KM i iste uručili porodici Brigić prilikom posjete malom Farisu.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svima koji su učestvovali u ovom humanom gestu !

Ponovo, molimo sve koji su u mogućnosti da pomognu ovom dječaku u skladu sa svojim mogućnostima.

Članovi kluba mogu to učiniti preko trenera sekcija a ostali zainteresovani mogu to učiniti na isti način ili da kontaktiraju lično porodicu na telefonski broj 035 890-128 ili uplatom na račun od oca:

Broj žiro računa za BIH 1321102001845360 na ime Mirsad (Meho) Brigić.

Broj računa za inostranstvo SWIFT TBTUBA22 IBAN BA 391320010661536517 na ime BRIGIĆ (MEHO) MIRSAD
LTK-INFO.COM