Svježe vijesti:

ZA LUKAVČANKU MEDINU BARAKOVIĆ NA "BH Tempo 09" PROGLAŠENA Perspektivnom sportiskinjom TK-a u kategoriji "Pjetlići"


U subotu,u motelu "Rudar" u Tuzli u organizaciji sportskog magazina "BH Tempo 09" održan je Izbor sportiste TK-a za 2017.godinu.

U nikad punijoj sali motela "Rudar" dodijeljene su nagrade najboljim sportistima TK-a među kojima se našlo i ime naše Medine Baraković članice karate kluba "SENSEI" Turija - Lukavac, koja je proglašena Perspektivnom sportiskinjom TK-a u kategoriji "Pjetlići".

Ovo je samo još jedan dokaz kvalitetnog rada našeg kluba istakli su u KK "SENSEI" Turija - Lukavac.

Čestitke i od nas mladoj Medini. Svaka ovakva nagrada, svojevrsno je priznanje kvalitete naših mladih sportista, kvalitete rada i trenažnih procesa koje prolaze pod vodstvom kvalitetnih trenera, te samim tim priznanje za naš grad i općinu Lukavac iz koje Medina dolazi. Nadamo se kako je ovo samo jedno od prvih priznanja koje će Medina donijeti u naš grad u budućnosti. Neka je sa srećom.
LTK INFO