LUKAVAC - KONKURS ZA POSAO - Daymaster DOO

Daymaster DOO
Termoelektrana bb
75300 Lukavac
Web: http://www.daymaster.biz/
e mail: daymasterdoo@gmail.com

Raspisuje se konkurs za slobodno radno mjesto:
Komercijalista.......1 izvršioc (m/ž)

Opis posla za komercijalistu:
Obavlja poslove prometa robe iz djelatnosti poslodavca
Istražuje tržište i nalazi potencijalne kupce i dobavljače (BiH, Srbija, Hrvatska, Njemačka, Italija)
Odgovara za izbor solventnih kupaca i naplatu prodate robe
Uspostavlja i održava stalan kontakt sa kupcima i dobavljačima
Učestvuje u ugovaranju poslova i priprema elemente za zaključivanje kupoprodajnih i drugih ugovora
Prati izvršenje ugovorenih poslova i odgovara za izvršenje planskih zadataka
Prati promjene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe.
Očekujemo:
Odgovornost, ozbiljnost, samostalnost i preciznost
Najmanje SSS
Vozačka dozvola B kategorije
Obavezno radno iskustvo 1 god. i više na istim ili sličnim poslovima
Dobre organizacijske, pregovaračke i komunikacijske vještine
Sposobnost samostalnog rješavanja problema
Poznavanje rada na računaru
Poznavanje Engleskog jezika.
Napomena: prijavu za oglas mogu slati zainteresovani kandidati uz CV s fotografijom i kontakt telefonom na e-mail daymasterdoo@gmail.com ili kontaktirati broj 065 961 716.

Broj pozicija: 1

LTK-INFO.COM

PODIJELITE NA FACEBOOKU